چند رسانه‌ای درون متن

در درون متن هر شاخه از درختواره ، می توان به تعداد نامحدود ، فایل هایی با فرمت های متنوع از جمله چند رسانه ای ضمیمه کرد ، که با حرکت ماوس روی آیکن آنها پیش نمایش و با کلیک ماوس ، محتوای آن فایل نمایش داده می شود .

استفاده از قالب ساز

در این ویدئو نحوه ساخت و استفاده از قالب ( رابط گرافیکی کاربران UI) برای صفحات پروژه آموزش داده شده است .

ساخت محتوای درختی در محتواساز

بهترین روش برای دسترسی به محتوا ، ساخت درختواره برای فهرست آن می باشد ، در این ویدئو نحوه ساخت محتوا با ساختار درختی که بسیار ساده سازی شده است ، آموزش داده می شود.

ایجاد خروجی ویندوزی

نرم‌افزار‌ساز لوح سبز دارای امکان گرفتن خروجی برای ویندوز ، اندروید و وب است ، که در این ویدئو ، نحوه ایجاد خروجی یک پروژه برای ویندوز آموزش داده شده است .

ایجاد خروجی اندرویدی

نرم‌افزار‌ساز لوح سبز دارای امکان گرفتن خروجی برای ویندوز ، اندروید و وب است ، که در این ویدئو ، نحوه ایجاد خروجی یک پروژه برای اندروید آموزش داده شده است .

اختصاص فرامین به ابزارها

بعد از ساخت قالب برای صفحات پروژه ، نوبت به تعیین وظایف هر کدام از اشیای موجود در صفحه مثل کلید ها و لیستها است ، در این ویدئو ، نحوه تعیین نقش برای ابزار موجود در صفحات آموزش داده شده است .

استفاده از تصاویر gif متحرک

نرم‌افزار‌ساز لوح‌سبز علاوه بر فرمتهای چند رسانه ای مختلف ، از تصاویر متحرک gif نیز که به قالب ها پویایی گرافیکی میدهد ، پشتیبانی می کند .

جستجو

یکی دیگر از امکانات نرم‌افزار‌ساز لوح‌سبز امکان جستجو در محتوای نرم افزارهای تولیدی است که دراین ویدئو نحوه جستجو نمایش داده شده است.

فیش برداری

یکی دیگر از امکانات نرم‌افزار‌ساز لوح‌سبز امکان فیش برداری (یادداشت برداری) از متن نرم افزارهای تولیدی است که دراین ویدئو نمایش داده شده است.

یادداشت گذاری ( حاشیه نویسی)

یکی دیگر از امکانات نرم‌افزار‌ساز لوح‌سبز امکان یادداشت گذاری (حاشیه نویسی) در متن نرم افزارهای تولیدی است که دراین ویدئو نمایش داده شده است.

هایلایت (رنگی کردن متن)

یکی دیگر از امکانات نرم‌افزار‌ساز لوح‌سبز امکان هایلایت یا رنگی کردن متن و مدیریت قسمت های رنگ شده در متن نرم افزارهای تولیدی است که دراین ویدئو نمایش داده شده است.

تغییر قلم متن

در نرم افزار های تولید شده با نرم‌افزار‌ساز لوح‌سبز این امکان وجود دارد که کاربران ، نوع و رنگ و اندازه قلم متن را با فونت های نصب شده بر روی رایانه خودشان تنظیم نمایند که این امکان ، دراین ویدئو نمایش داده شده است.

مدیریت پروژه

در این ویدئو نحوه ایجاد و حذف پروژه ها و همچنین مدیریت صفحات و آیکن های هر پروژه آموزش داده شده است .